Badanie krwi Żuromin.
Gdzie wykonać badanie krwi w Żurominie? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Żurominie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Żurominie bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.
W Żurominie wykonasz badania, które kupisz wcześniej. Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych znajdziesz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do ALAB laboratorium w Żurominie.
Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:
- Żuromin, ul. Piłsudskiego 6 C/1
Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :
Na stronie sklepu medycznego badamysie.pl znajdziesz korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych.
Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.
Po opłaceniu wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego telefonu) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium.
Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Żurominie?
Faktury VAT wysyłamy emailem w ciągu kilku dni od zakupu.
Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.
W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!
Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy
Sprawdź jak się przygotować do badań!
Układając poszczególne pakiety badań posiłkowano się sugestiami najlepszych specjalistów. Postarano się, aby były one w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje organy (np. serce, wątroba, nerki, tarczyca). Inne będą wykrywały stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych
Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.
Stężenie glukozy we krwi oznacza się aby sprawdzić, czy mieści się ono w zakresie wartości prawidłowych. Ma zastosowanie w badaniach profilaktycznych w kierunku cukrzycy oraz służy do rozpoznawania tej choroby. Stężenie glukozy we krwi pozwala na monitorowanie wysokiego stężenia (hiperglikemii), zbyt niskiego stężenia we krwi (hipoglikemii), przebiegu cukrzycy i stanu przedcukrzycowego oraz oceny obecności glukozy w moczu.
Kiedy badanie jest wykonywane?
Stężenie glukozy we krwi należy oznaczać przy objawach sugerujących hiperglikemię (wysokie stężenie glukozy we krwi) lub hipoglikemię oraz u kobiet w ciąży. U chorych na cukrzycę stężenie glukozy sprawdza się nawet 7 razy w ciągu doby.
Ocena obecności glukozy w moczu stanowi część badania ogólnego moczu.
Jak się pobiera próbkę do badania?
Próbka krwi pobrana z żyły łokciowej gdy badanie wykonuje się w laboratorium, lub kropla krwi pobrana przez nakłucie palca w samokontroli przy pomocy glukometru.
Czy do badania trzeba się przygotować?
Zwykle zalecane jest przybycie na badanie na czczo (po 8 godz. powstrzymywania się od posiłku, można wypić tylko wodę). U osób z cukrzycą w celu lepszej kontroli glikemii próbki krwi można pobierać na czczo i po posiłkach. Wówczas należy przestrzegać zaleceń lekarza. Można ocenić tzw. glikemię przygodną czyli pobrać próbkę krwi o dowolnej porze dnia.
Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!
Tagi: badanie krwi, badanie laboratoryjne, krew, laboratorium, pobranie krwi, punkt pobrań, żuromin